KONTAKT


Warning: Illegal string offset '_id' in /wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-helper.php on line 111

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, jesteś zainteresowany życiem w Naszym Zgromadzeniu, albo po prostu potrzebujesz się poradzić, czekamy na kontakt. Najszybszym kontaktem jest mail: powolaniacm@misjonarze.pl Odpowiedź dostaniesz bardzo szybko. Zapraszamy Cię także na fanpage www.facebook.com/MlodziezWincentynska

  Ks. Andrzej Gieroń CM. Chociaż święcenia kapłańskie przyjął w 1995 roku (może nawet jeszcze wtedy nie było Cię na świecie ), to drzemie w nim wciąż młody duch. Wynika to z pewnością z faktu, że od początku swego kapłaństwa pracuje z młodzieżą. Długo można by wymieniać miejsca i placówki. Obecnie mieszka i pracuje w Krzeszowicach, jest członkiem Grupy Misyjnej a także kapelanem domu dziecka prowadzonego przez siostry miłosierdzia – szarytki. Pochodzi z Tarnowa. Zapalony żeglarz i gitarzysta. W Grupie odpowiedzialny za zespół Kapela.N.

  Ks. Piotr Klimczak CM księdzem jest od 2007 roku. Pierwsze 4 lata duszpasterzował w Słubicach pracując głównie z młodzieżą i ucząc w szkołach średnich. W latach 2011 - 2016 Duszpasterz Centrum Edukacyjnego w Piekarach k./Krakowa „Radosna Nowina 2000”. Pochodzi z Grodkowa. Miłośnik muzyki i gitary. Od 2011 roku jest prowincjalnym koordynatorem duszpasterstwa ministrantów.

   Ks. Jacek Piotrowski CM przyjął święcenia kapłańskie w 2009 roku. Pierwszą placówką, do której został skierowany, była Bazylika św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy, gdzie był opiekunem Służby Liturgicznej oraz katechetą w gimnazjum. Duszpastersko zajmował się także sportowcami głównie z klubu Zawisza Bydgoszcz. Jest w trakcie studiów doktoranckich z pedagogiki chrześcijańskiej. Obecnie pomaga w parafii NMP z Lourdes na Miasteczku Studenckim AGH w Krakowie. Pochodzi z warszawskiej Pragi. Interesuje się wychowaniem, sportem i muzyką. W Grupie zajmuje się szeroko rozumianymi mediami, Internetem oraz korespondencją z szukającymi drogi życiowej.