REKOLEKCJE

    DNI SKUPIENIA NA STRADOMIU -by zastanowić się nad swoim życiem, wyciszyć, poszukać swojego miejsca na tym świecie. Nikt nie będzie Cię namawiał do pozostania księdzem czy bratem. Modlitwa, adoracja, konferencje, praca w grupach, długie rozmowy, wspaniali ludzie... Nie jest to wycieczka do Krakowa, więc raczej nie nastawiaj się na zwiedzanie 😉

    Kościół proponuje nam w tym roku duszpasterskim pochylenie się nad Eucharystią. Stąd chcemy, w czasie naszych weekendowych spotkań choć trochę odkryć, czym jest Eucharystia, jak wielkim darem jest dla każdego z nas i czemu życie Eucharystyczne jest tak niesamowicie ważne w stawianiu się i w byciu Prawdziwym Mężczyzną. Święty Wincenty a Paulo, założyciel naszego Zgromadzenia miał ogromną miłość do Eucharystii.

    Dni Skupienia przeznaczone są dla mężczyzn od 2 klasy szkoły ponadgimnazjalnej (17+), którzy szukają jak realizować Przykazanie Miłości w swoim życiu.

    Wszystkie spotkania są niezależne i można przyjechać na wybrane.

  W szczególny sposób polecamy dla tych, którzy chcą poznać Nasze Zgromadzenie, duchowość św. Wincentego i rozeznają czy to nie ich Bóg powołuje, by byli kapłanami czy braćmi w Naszym Zgromadzeniu.

    Masz dodatkowe pytania? Napisz maila! Z chęcią odpowiemy

  Oto Słowo Boże - 27-30.12.2019

  Ciało Chrystusa - 21-23.02.2020

  Idźcie w pokoju - 19-21.06.2020