REKOLEKCJE

Zapraszamy na dni skupienia mężczyzn od 17 roku życia. Dni skupienia to czas spotkania i słuchania Jezusa oraz poznawania samego siebie. Odkryj swoją drogę do świętości. Postaw pierwszy krok w drodze na szczyt.

Pierwsze dni skupienia odbędą się w Zakopanem w dniach 13-15 listopada 2020 r.

Udział jest bezpłatny.
Organizator: Misjonarze św. Wincentego a Paulo
Prowadzący: ks. Jan Pracki CM
Miejsce: Dom rekolekcyjny księży Misjonarzy, Zakopane – Olcza; os. Piszczory 13

Zgłoszenia/pytania: mailowo (powolaniacm@misjonarze.pl) lub telefonicznie (573 234 891 – ks. Jan Pracki CM). Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa każdy uczestnik ma zapewniony własny pokój z łazienką, a modlitwy i posiłki odbędą się z zachowaniem odpowiednich odstępów.

 


Dni Skupienia to czas spotkania:

Z Bogiem. Możesz pogłębić swoją relację z Jezusem, jeszcze lepiej Go poznać, posłuchać Jego słów. Modlitwa. Adoracja. Eucharystia. Liturgia Godzin. Nabożeństwo. Spowiedź. Możliwość kierownictwa duchowego.

Z ludźmi. Okazja, by spotkać się i porozmawiać z duszpasterzem, klerykami, i młodymi, którzy szukają swojej drogi. Praca w grupach. Konferencje. Dyskusje. Dzielenie się. Kawa.

Z samym sobą. Szansa na wyciszenie, przyjrzenie się sobie, odkrycie co jest dla mnie ważne. Cisza. Rachunek sumienia. Lektura Słowa Bożego.

W tym roku przejdziemy wraz z Apostołami, św. Janem Chrzcicielem i Nikodemem drogę na szczyt, którym jest pełne otwarcie się na Boga oraz Jego wspaniałe i niepowtarzalne zamysły wobec każdego z nas.

Nie byłeś na wcześniejszych Dniach Skupienia? Spokojnie, każde z nich są niezależne i możesz przyjechać na wybrane.

Masz pytanie? Napisz do nas na powolaniacm@misjonarze.pl lub na fb.com/MlodziezWincentynska albo zadzwoń pod numer 573 234 891 (ks. Jan Pracki CM)


Najbliższe Dni Skupienia:
• 13 – 15 listopada 2020 r. – Zakopane
• 27 – 30 grudnia 2020 r. – Kraków